Webinar – budżet i pakiety prac w projektach Erasmus+

Podnieś swoje kompetencje i naucz się sprawnie przygotowywać wnioski projektowe według NOWYCH ZASAD!

Przygotowujesz WNIOSKI PROJEKTOWE w ramach programu Erasmus+? Zasady konstruowania NOWEGO BUDŻETU są dla Ciebie niezrozumiałe? Planujesz złożyć projekt, ale PAKIETY PRAC stanowią dla Ciebie wyzwanie?

Zapraszamy na warsztaty online pn. „Konstruowanie budżetu i pakietów prac (work packages) w projektach Erasmus+”, gdzie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

TERMINY

 • SOBOTY: 4, 11 lutego oraz 11, 18 marca w godz. 10:00-13:00
 • PIĄTEK: 17 lutego w godz. 17:00-20:00

ZAPISY

Na warsztaty obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Po zarejestrowaniu wysłany zostanie e-mail potwierdzający, zawierający informację, jak dołączyć do spotkania.

PROGRAM

 1. Wprowadzenie do Programu Erasmus+: Cele i priorytety
 2. Wprowadzenie do Akcji kluczowej 2: Partnerstwa na rzecz współpracy
 3. Pakiety prac (work packages):
  • Logiczna struktura
  • Pomocne narzędzia
  • Ćwiczenia praktyczne
 4. Budżet projektu:
  • Zasady konstrukcji budżetu
  • Korelacja z pakietami prac
  • Przydatne narzędzia
  • Ćwiczenia praktyczne
 5. Sesja pytań i odpowiedzi

Warsztaty poprowadzi Magdalena Bednarek – doświadczona wnioskodawczyni i kreator aplikacji w zakresie Partnerstw strategicznych / Partnerstw na rzecz współpracy w ramach Programu Erasmus+. Posiada na swoim koncie wiele zaakceptowanych projektów zarówno w „starym”, jak i nowym formacie. Pomysłodawczyni i koordynator projektów międzynarodowych z 10-letnim doświadczeniem.

KOSZT

Udział w warsztatach jest płatny. Koszty obejmują uczestnictwo w 3-godzinnym webinarium wraz z sesją pytań i odpowiedzi, podczas której będzie można skonsultować swoje wątpliwości. Cena wynosi 299 zł.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność wpłat. Wystawiamy faktury. Zainteresowani powinni opłacić uczestnictwo najpóźniej do 3 dni przed spotkaniem.

Minimalna liczba uczestników to 5 osób. Pierwszy webinar (4 lutego) poprowadzimy już dla 4 osób. W przypadku nieosiągnięcia minimalnej liczby uczestników webinar może się nie odbyć, a środki zostaną zwrócone.

KONTAKT

e-mail: biuro@lingua-consulting.com

www.lingua-consulting.com

Zarejestruj się już dziś!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.