Webinaria dotyczące pozyskiwania środków z programu Erasmus+

Pracujesz z młodzieżą i chcesz zorganizować ciekawe warsztaty? Zatrudniasz edukatorów, którzy chcą rozwinąć swoje kompetencje?

Naucz się z nami pisać wnioski projektowe i pozyskaj FUNDUSZE Z PROGRAMU ERASMUS+! Zorganizuj projekt międzynarodowy dla swoich podopiecznych lub pracowników.

Szkolenia we wszystkich pakietach odbywają się na poziomie PODSTAWOWYM (brak wcześniejszego doświadczenia w programie Erasmus+) i ŚREDNIOZAAWANSOWANYM (dotychczasowe złożenie przynajmniej jednego wniosku).

PAKIET BASIC – 390 zł

Udział w dwóch 3-godzinnych webinarach, na których poznasz zasady programu Erasmus+ i zostaniesz przygotowany do złożenia wniosku projektowego.

PAKIET MULTI – 590 zł

Oprócz webinarów będziesz mieć możliwość dwóch indywidualnych konsultacji (stacjonarnych lub online), każda po 45 minut. Cena konsultacji w pakiecie to 100 zł, poza pakietem 150 zł.

PAKIET MAXI – 790 zł

Oprócz udziału w webinarach i konsultacjach zapewniamy analizę i feedback dla Twojego wniosku projektowego – przeczytamy wniosek i omówimy niezbędne do wprowadzenia zmiany.

KONSULTACJE – 150 zł (w pakiecie Multi i Maxi – 100 zł)

Indywidualne konsultacje, podczas których odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości. Konsultacje realizowane będą w trybie spotkań stacjonarnych lub online w zależności od preferencji. Czas trwania jednego spotkania to 45 minut.

TERMIN

Najbliższa edycja webinarów odbędzie się w dniach 20-21 lipca w godz. 15.00-18.00.

ZAPISY do 18 lipca pod numerem telefonu: 604 993 020

Lub poprzez formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/qboSg5kwdfBR7v3L9

Więcej informacji znajdziesz tutaj.